Başkan Mektubu

Çok güzel bir Rotary dönemine daha, hizmetlerimizle dünyayı birleştirmek arzu ve heyecanı ile merhaba,

Rotaryen olmak, yalnız kendisi ve ailesi için değil, başkaları için de yaşamaktır. Rotaryenler kırlangıç gibi yorulmadan çalışarak hizmet projeleri üretirler. Karşılıksız hizmet etmenin verdiği mutluluk ile beslenirler. Yeter ki yapılan hizmetler yerini bulsun, toplumumuzun ve insanlığın ihtiyaçlarını karşılasın.

Ankara Koru Rotary Kulübü olarak bizler, güçlerimizi birleştirerek 1998 yılından beri bu amaçlar ile çalışıyoruz. Hep birlikte yıllardır hizmet ederek yarattığımız dostluklar ile her dönem yeni ve heyecan verici projelere yelken açıyoruz.

Dünya çapında en büyük sivil toplum örgütü olan Uluslararası Rotary’nin değerli desteğini de arkamızda hissederek, çalışmaya gönüllü olarak devam ediyoruz.

Bu dönem,” eğitim şart, kültür gerekli, sanatsa vazgeçilmez” ilkesi ile hizmet projelerimizi harmanlayarak toplumuz ve insanlık için yine elimizden gelen en iyisini yapmaya söz veriyoruz.
Bu çok değerli amaçlarla çalışan tüm Rotary Aileme başarılar diler, şimdiye kadar yapılan ve bundan sonra da yapılacak hizmetler için teşekkür ederim.

Rotary dünyayı birleştirir.

Tülin Demireller
Koru Rotary Kulübü 2019-20 Dönem Başkanı