Bülten – 6

Bülten – 6

26/08/2019 No:969/06

Başkanın Mektubu

Dün akşam Anıttepe Rotary Kulübü sahipliğinde Excellence Inn Otelde 6. Grup Rotary Kulüpleri olarak keyifli bir ortak toplantı yaptık. Geçmiş dönem Guvernörlerimizden Sn. Malik Aviral “Jüpiter Gezegeninde Rotary “ isimli konuşmasında esprili bir dille ideal bir rotary kulübünün ve rotaryenliğin tanımını ve kurallarını anlattı.
Dönem sekreterimiz Gökhan ailesindeki sağlık sorunları nedeniyle görevinden affını istedi. Gökhan dostumuza geçmiş olsun diyor sevgili Ali‘ye acil şifalar diliyoruz .
Sevgili Ceren bu haftadan itibaren yeni kulüp sekreterimiz olacak. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz.
Bölge görevimiz Halkla İlişkiler Semineri ile ilgili olarak 2018 yılında “Yılın İletişim Eğitmeni” ödülünü alan Özgür Aksuna konuşmacımız olacak. Bu organizasyonu yapan sevgili Erhan‘a çok teşekkür ederiz.
Çimler Üstünde Dans etkinliğimiz için çalışmalarımız son hızla devam ediyor. Organizasyonumuzun bölge tarafından duyurusunun yapılmasından sonra katılımlar yağmur gibi artmaya başladı. Bizler de bu yıl çok daha iyi bir etkinlik için çok çalışıyoruz.
Hepinize sağlıklı, mutlu, keyifli, güzel bir hafta sonu diliyorum . Sevgi ve Saygılarımla …
Tülin Demireller
Koru Rotary Kulübü 2019-2020 Dönem Başkanı
*** Düşündüğümüz, söylediğimiz ve yaptığımız şeyler: GERÇEĞE UYGUN MU ? İLGİLİLERİN TÜMÜ İÇİN ADİL Mİ ? İYİ NİYET VE DAHA İYİ DOSTLUKLAR SAĞLAYACAK MI? İLGİLİLERİN TÜMÜ İÇİN YARARLI MI ?

Geçen Toplantı (969/06): 26 Ağustos 2019, Saat: 19:30-21:00 Excellence Inn Otel, Ankara

Üye Sayısı: 23, Katılan Üye:11, Devam Oranı:% 48 İlk Gelen Üyemiz: Avni Konuklarımız : ………………………. Mazeret Bildirenler: Ahmet, Almila, Burak, Gökhan, İnci, Nezih, Orhan, Oya, Tayfun.

Devam kartı getirenler: ………………………

Mutlu Günlerimiz: Doğum günleri: Burak Paçacı (30/08), Berkan Ataç (01/09), Nezih (02/09), Erhan (04/09)

Evlenme Yıldönümleri :………………………

Uluslararası Rotary Başkanı Mark Daniel MALONEY 2430. Bölge Guvernörü Hakan KARAALİOĞLU 6. Grup Guvernör Yrd. Bedri VAROĞLU ANKARA KORU ROTARY KULÜBÜ YÖNETİM KUR. Kulüp Başkanı Tülin DEMİRELLER Kulüp Sekreteri Gökhan UYSAL Kulüp Saymanı Fulya ERDEN Başkan Yardımcısı GDB Kamil LALELİ Başkan Yardımcısı GDB Orhan PAÇACI Üye GDB Erhan YALÇIN Üye As Başkan Tayfun ERKAN KOMİTE BAŞKANLARI Stratejik Plan Kamil LALELİ Toplum Hizmetleri Tayfun ERKAN Kulüp Hizmetleri Avni DİNLER Halkla İLİŞKİLER Erhan YALÇIN Üyelik Hizmetleri Orhan PAÇACI Rotary Vakfı Kamil LALELİ Gençlik Hizmetleri Fulya ERDEN

GEÇEN HAFTA

Ortak Toplantıda başkanlar ve 6. Grup guvernör Yardımcımız Bedri Varoğlu…

Başkanlar ve konuk konuşmacı GDG Malik Aviral birlikteler…

 

KULÜBÜMÜZDEN Haberler GEÇEN HAFTA

Konuk konuşmacımız GDG Malik Aviral katılımcılara hitap ediyor…

OCAKBAŞI GRUPLARI
1. Ocakbaşı Grubu: Almila, Avni, Burak, Can, Çiçek Kamil 2. Ocakbaşı Grubu: Ahmet, Ceren, Gökhan, Oya, Özgür, Sinan 3. Ocakbaşı Grubu: Erhan, Hasan, İnci, Tayfun, Serkan 4. Ocakbaşı Grubu: Fulya, Henry, Nezih, Orhan, Ufuk


KULÜBÜMÜZDEN Haberler

Ortak Toplantıya katılan üyelerimiz oldukça yararlı bir toplantı olduğu görüşünde birleştiler…

 

Kamil dostumuz toplantıda söz aldı…

KULÜBÜMÜZDEN Haberler

Toplantıya erken gelen dostlarımız bu fırsattan yararlanarak projelerimizi konuştular…

giderek erken gelenlerin sayısı oldukça arttı…

Bir yandan yapılabilecekler tartışılırken, öte yanda koyu bir sohbet ile hoşça vakit geçirildi.

 

HAFTANIN Sözü

 

HAFTANIN Capsi

 

HAFTANIN Efsanesi

HAFTANIN Fıkrası

6. Bültenimizi buradan indirebilirsiniz.BULTEN 06